Tasarım Fiyatları
Fiyatlar
Teklif İstek Formu
Kurumsal Tasarım:
24000 + kdv
Kurumsal Oluşum Tasarımı.
Logo Tasarım:
750+ kdv
Firma Logo Tasarımı
Antetli-Kartvizit-Zarf
450 + kdv
mevcut Logo ile en fazla 3 parça
Katalog 8 Sayfa:
2400 + kdv
8 Sayfa Katalog / Broşür Tasarımı
Katalog 8-24 Sayfa:
3200 + kdv
8-24 Sayfa Katalog / Broşür Tasarımı
Katalog 24 Sayfadan Fazla:
5750 + kdv
24 Sayfa dan fazla Katalog / Broşür Tasarımı
CD Kapak tasarım:
700 + kdv
Cd Kapağı + Cd Üzeri
 

Grafik Tasarım Koşulları Hakkında:

Q:Tasarım Giderleri?

Listenin dışında tutulan orijinal hazırlık giderleri (illüstrasyon, fotoğraf çekimi, dia kiralama, rötuş, dizgi, renk ayrımı, ofset film, dijital baskı, ofset ya da chromoline prova baskı, bilgisayar sistem çalışması, zip, jaz, CD, disket gibi taşıyıcı malzemeler vb.) ayrıca fatura edilir..

Q:Diğer Tasarımlar

Listede tür olarak yer almayan çalışmalar, tasarım ve / veya uygulamalar, listedeki benzerleri emsal alınarak, emsali yoksa işin özelliğine göre fiyatlandırılır.

Q:Yayın Mecra fiyatları

Listedeki "tasarım" ücretleri sadece tek bir mecradaki (her bir gazete, her bir dergi, her bir televizyon, her bir radyo, her bir sinema, her bir açıkhava sözleşmesi ayrı mecra anlamındadır) yayın / kullanımları içindir. Birden fazla mecradaki yayın / kullanım halinde ödenecek ücret taraflar arasında ayrıca belirlenir..

Q:Ön Ödemeler

Ana tasarımı onaylanmış ve uygulanmış işlerin (renk - görsel) versiyonları / uyarlamaları için uygulama bedelinin % 50'si ödenir.

Tasarım Süreleri

Tasarım süreleri sözleşme sonrası belirlenecektir. Tasarım istenen materyallerin tarafımıza ulaşması sonrası başlayacaktır.